Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol

Haşere kontrolü veya diğer bir adıyla pest control, taşıdıkları organizmalarla insan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eden, besinlerimize ve yaşadığımız yerlere zarar veren yürüyen böcek, haşere, uçan haşere ve kemirgenlere uygulanan kimyasal ve kimyasal olmayan teknikler ile tamamen yok ederek veya makul bir seviyede tutarak sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yaşamanızı sağlayan faaliyetlerdir.

İstanbul’da böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama, kene ilaçlama ve diğer haşere kontrol hizmetleri, eğitimli, profesyonel personelle ve bilimsel yaklaşımlarla verir. Uygulamalar insan, evcil hayvan ve çevre sağlığına uygun ürünlerle kokusuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Pesttime, açık alan veya kapalı aln ayrımı gözetmeksizin sizleri haşere sorununuızdan kurtarıyor.

Ekonomik ve kaliteli hizmet almak için haftanın her günü ve günün her saati haşere ve kemirgen sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Pesttime, özenle seçilmiş, eğitimli kadrosu ve şirketimizin bünyesinde bulunan kimya mühendisleri ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Amacımız doğru kimyasallar ve doğru uygulama ile haşerelerden arınmış hijyenik ve sağlıklı ortamlar yaratmaktır.