S.S.S

Düzenli servisim sırasında evimden ayrılmam gerekiyor mu?

Hayır, düzenli servisiniz sırasında evden ayrılmanız gerekmiyor. Böcek ve kemirgenlere karşı yapılan tüm haşere kontrol prosedürleri sırasında evinizde kalabilirsiniz. Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda ya da pireler, halı böcekleri, keneler veya yüzey alanında özellikle halılarda geniş alanlara işlem yapılmasını gerektiren diğer haşereler için servis yaptığımız zamanlar da gereklidir. Böyle bir uygulama yapılacağı zaman size önceden bunu bildireceğiz, böylece siz de programınızı ona göre ayarlayabilecek siniz. Uygulama yapılan alan kurur kurumaz hemen evinize geri dönebilecek siniz.

Haşere problemlerim devam ederse ne olacak?

Uygulanan insektisitin etkisi, haşerelerin bir istila oluşturmasına engel olacaktır. Bununla birlikte, eğer ara sıra değil de daha sık haşere görürseniz; lütfen bizi arayınız. Sizden hiçbir ek ücret talep etmeksizin bir servis tekrarı programlamaktan memnuniyet duyacağız.

Her bir servis çağırdığımda bir çeşit rapor alacak mıyım?

Evet.Her servis sonrasında ne tür uygulama yapıldığı, hangi kimyasalların kullanıldığı ve tarafınızdan alınması gereken önlemler konusunda sizlere yazılı rapor sunulmaktadır.

Kullanılan kimyasallar insan veya evcil hayvanların sağlığı için tehlike oluşturuyor mu?

Kesinlikle hayır. Pesttime tarafından kullanılan tüm kimyasallar hem Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), hem de T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasallardır. Amerika Birleşik Devletleri ve Dünya’ nın çeşitli önde gelen laboratuarları tarafından Halk Sağlığını Koruma Programı dahilinde akut anlamda tehlike oluşturmadıkları ve sınıflamada “en az zehirli insektisitler” kategorisinde bulundukları kabul edilmiş kimyasallardır. Bunlara ek olarak Pesttime “İnsan ve çevre Sağlığı” ile “Etkin Uygulama ve Koruma” prensipleri dahilinde yapılan uygulamalarda, en az miktarda kimyasal ve en az temas alanı ilkeleri uygulanarak, kimyasallar ile temas riski en aza indirilmiştir.